STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Červen 2009

30. 6. 2009 - Nový koníci

30. června 2009 v 22:49 | cofEerQa |  Novinky
 • Jaj takže dneska mi přišli Fire a Idocus!! Objednala sem si je v pátek a dneska mi měli přijít. Mno většinou nám do schránky hoděj papírek, že je balík na poště ale dneska se normálně uráčili přijít až domů! Sem koukala ale ptž sem byla doma sama, nic sem převzít nemohla :( Tak sem volala mamce, tak mi řekla že je po cestě z práce vyzvedne, Jenže já sem měla bejt na očkování :( Proti dětský obrně či co a bolelo to jak *** !! Potom sem ani nečekala těch 30 min. a makala dom. Tam už byl balíček, no balíček byl docela velkej :) Fire i Idík jsou suprový, vůbec se nepodobaj jak na fotkách! Opatrně sem je rozbalila, chvíli jsem je obdivovala (no chvíli asi půl hodiny :D) a frkla je na poličku. Asi přimontujem další poličku, tradíci se tam trošku už mačkaj ;)
 • Na zítra plánuju pořádně vyčistit nový tradi, Gamin chudáček je pořád nevyčištěnej z krabice :( Dneska sem jim jenom trošku otřela hlavičky a kopýtka.
 • Jo a nemůžu vymyslet show name pro Mon Gaminka! Poradíte mi plsky ?? Hlavně že sem vymyslela jména pro Ideala, Barbara a Smartyho ale žádný se pro Gamina nehodí :/
FOTKY:

Překvapení

28. června 2009 v 19:20 | cofEerQa |  Novinky
 • Takže, v pátek jsme dostávali výza. Mnoo dobrý, byla teda hrozná nuda, ptž sme je dostávali až 4. hodinu. To ale neni důležitý, tak pak jsem šla dom dát věci, ještě sem šla něco koupit s kamí a když sem přišla domů (kolem 6) rodiče byli doma a já sem se teda řítila k pc objednat Idocuse a Fira. Jenže!! přišel táta s Mon Gaminem!! Já sem teda koukala jako cože? No a táta mi řekl že ho mám jako za vysvědčení, že mi chtěl udělat překvapení a objednat !Idocuse! u Nedvěda! Jenže ten místo Idíka poslal Gamina!! Twl já sem teď nevěděla co mám dělat! Ptž sem Idocuse fakt chtěla a s Gaminem sem vůbec nepočítala. Tak sme se teda domluvili, že prostě u Nedvěda se už nikdy objednávat nebude (je toto normální, poslat jinýho koně!?), ale Gamina si nechám (je docela neslušný odmítnout dárek i když je objednanej u Nedvěda) + u Appy si objednám Fira a Idocuse (toho si zaplatim, ptž sem si zpravila jen 1 známku).
 • Gamínek je ale úžasnej!! Ještě v krabici jsem s nim jela na chatu, kde jsem ho rozbalila a nechala rozkoukat. Fakt dokonalej mold i barvička! Aspoň bude mít Ideal kámoše. Krásně se s ním fotí, i když počasí nic moc. Ještě se rozhoduju jestli pojede na FD, ale nejspíš jo. A hroozně mu sluší parellky :Đ
FOTKY:

22. 6. 2009 - Umm

22. června 2009 v 19:33 | cofEerQa |  Novinky
 • Vůbec nevvim co napsat... možná že jen to, že Ideála si koupim na FD pokud mají stejně přijít i smarty a Barbaro, vezmu ji je taky tam... Tak to se mi docela zúžil seznam koní, co sem si chtěla vzít na FD. Mno nic tak vemu Treu, Cefa, Fireho a a áá ... asi Treasure Hunt Appíka. Nebo Rags... áá asi mi z toho pukne hlavičkáá :D Ale teď sem už docela delší dobu jukala na Idocuse mmm... fešák :D Si ho už určitě objednám místo Rags/TH Appaloosáka spolu s Fiříkem a ještě s nima si objednám ohlávky (ale až v pátek)
 • Schleich si užívají sluníčka, ale od zejtra plánujem pořádně zatrénovat westerňáky. Nějak schodili svaly a to na westernovejch koní nevypadá nejlíp. Hříbátka se mají k světu, rostou jak z vody :D Z Aolin (Frís) se vyklubalo pěkný šídlo. S Illíkem a Karpacíí běhají po pastině, ale vždycky se rádi vracej ke svým maminkám (kerý jsou vždycky hozně rády když se jich zbavěj :))
 • Breyeři (teda hlavně Trea, Cef a trošku i SM) trénují opravdu pilně (ale né moc, aby sme je nepřetěžovali). FD je teda až za měsíc, ale je lepší když naberou formu dřív, než je potom přetěžovat těsně před FD. Zato ostatní breyeři si užívají volnější tréninky. Jezdí většinou jenom do okolí, kde se můžou uvolnit a protáhnout svaly. Cefík se pořád vytahuje novou ohlávkou a chce jí pořád nosit :D Taky se koníci hrozně těšej na nový kámoše a FD. Vědí jen že určitě přijede Fire a pozdeji Barbaro se Smartem, o Idealovi a Idocusovi jsem jim neřikala :Đ
ohlávky (já vim nic moc)

20. 6. 2009 - :Đ

20. června 2009 v 10:11 | cofEerQa |  Novinky
 • Já vim diwnej nadpis :Đ Ale já mám prostě hrozně dobrou náladu xD Včera se mi povedlo udělat 2 ohlávky pro Treu (růžovou) a pro Cefíka (svítivě oranžovou). Sem hrozně ráda že se mi povedly (v rámci možností), ptž sem se o ně pokoušela nějak minulej víkend a hrozně sem se nad tim rozčilovala :)
 • Á sem upa šťastná!! Můžu si objednat u Appinky 3 traditionalíky!! A nic za ně nedám, ptž rodiče řekli že za každou vylepšenou známku dostanu tradíka! Vymislela sem Fireho, Ideala a teď newm estli Rags nebo Treasure hunt Appaloosáka... pls poraďte
 • Takže dneska je FD v Brně... to tu bude zase úplně prázdno, no nic stejně dneska po obědě jedem na chatu, takže si vemu sebou Treu, Cefíka (aby předvedli nový ohlávky) a možná nějaký schleichy.

Nestíhám...

16. června 2009 v 13:54 | cofEerQa
Táák konečně sem se dostala k tomu vám napsat. Omlouvám se že vůbec nepřidávám (i když u mě je to normální), ale prostě se na počítač nedostanu. Nemůžu trávit celý odpoledne sezením u počítače, to radši pudu ven a něco zažiju. Momentálně prostě nemám na tohle náladu. Budu se snažit aspoň 1x týdně něco přidat (opravdu se budu snažit). SBčkům se teda tady tím taky omlouvám, na vaše stránečky budu chodit pravidelně, ale třeba nebudu psát tolik komentů. Pro mě je teď prostě důležitější škola, kamarádi (se kterými jem se skoro přestala mimo školu stýkat a to hlavně kvůli modelům a pc) a rodina. O prázdninám bych měla mít víc času, tak budu někdy přidávat víc, ale budu hlavně fotit (živý koně ale i modely). To je asi vše co sem chtěla říct.
vAše CoFíírQáá**

Co se dělo na FFR = 6. - 10. 6. 2009

11. června 2009 v 12:19 | cofEerQa |  Noviky z ranche
(Docela dlouho sem nepsala, tak se omlouvám)

Jak víte, minulý týden k nám přijeli Stablíci. Docela rychle se rozkoukali a dokonce se chtěli seznamovat s ostatními koníky. Jako prvního jsme s nimi seznámili malého Snippera (taky Stablemates, ale starší). Snipp je oproti novejm Stablům trošku menší, ale to hned vyrovná svojí rychlostí. Vpohodě se seznámili a měli pro sebe celou jednu poličku. O výkendu jsem se rozhodla vzít je na pastviny ven. Všichni byli mooc rádi, že si můžou pořádně zaběhat a asi nejvíc z nich řádila mladá Cracker. V neděli se už počasí zase horšilo a tak chodlili ven jen když vysvitlo. Z neděle na pondělí se nám narodilo hříbátko. Kobylce Sheze se narodil hřebeček Illustrated. Hned brzy ráno se rarodila malinká Aolin po frízce Astartce. A aby nezahálela i Lisha (hafling) porodila odpoledne klisničku Korsiku. Všichni měli plno práce obíhat všechny nové hříbátka, takže se docela málo koní odjezdilo. V úterý porodila ve výběhu Ketty (tinker) roztomilou Karpacii. Karpetka se ze hříbátek asi nejživější a nejrozvrkočenější. Tu prostě nejde zastavit :) Počasí je tak akorát pro koně, asi zima, ani vedro. Ve středu byl velký úklid a tak je konečně dokončena sedlovna. Neni moc velká, ale stačí tak akorát pro všechny. Také připravujeme pro všechny koníky cedulky s jejich jménama na boxy. Takhle budou všichni hned vědět, kam kdo patří :) Na dnešek připravujeme předvedení Stablíků na jízdárně a budeme čistit všechny breyery ;)

FOTKY: