STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Duben 2010

Novinky 29. 4. 2o1o

29. dubna 2010 v 22:15 | CoF* |  Novinky
Ahoj! Moc se omlouvám, že tu zase delší dobu nepíšu - ale nechci, aby se mi psaní sem stalo povinností... (muhehé pro jednu osůbku :D) ale momentálně mám o "zábavu" postaráno. 

Chci napsat, že se nic nového neděje... Naše Belle (Tamoha) trošku změnila image (začínám se vylepšovat se škrabkání a z několika pokusů na SM a Classic hříbátku jsem přešla na ní). Je ještě mladá, takže nám trochu vyrostla a po minulé zimně vylínala do krásy :))) Fotky budou, někdy v budoucnu určitě. Nafotila jsem pár fotek z jejího obsedání, takže to tu bude někdy takéé :)

O víkendu jsem jinak nic dalšího nezvládla. Dodělala jsem jeden dess (ne pro mě) a zbytek času trávím venku. 
Zítra se tu určitě neobjevím a ani v sobotu ne-e (v sobotu se budu zotavovat po pátku :))). V neděli netuším... uvidím :)) Vrátila se mi kámoška ze zámoří, tak asi budu trávit čas s ní a partou.

Ještě jsem chtěla napsat jednu úžasnou novinu :)) S Čokiho jsem před nedávnem přihlásila do Ar. Show u Welly a dopadli jsme opravdu dobře :)) 1. místo je úžasné a Čokis je moc moc rád - jeho první vítězství :))
Dál jsem přihlásila koníky do Photo Show, tak čekáme na výsledky :)

Novinky 21. 4. 2o1o

21. dubna 2010 v 21:24 | CoF* |  Novinky
Ahooj! Vidíte to, vidíte, vidíte?? Jak jsem řekla, tak jsem udělala a doplnila jsem pár koním profily :)) Jsem překvapená sama ze sebe, ani jsem si nevěřila, že bych to dotáhla takhle daleko :D Já vím, skoro nic to není, ale pro mě je to dost, protože tohle se u mě jen tak nevidí! :D Doplnila jsem profily Čokiskovi, Ricovi, Justýnce, Satince, Vanilce a Leušce :DD Dál jsem upravila pár koním profily, přidala úspěchy atd. :)) O víkendu budu mít opravdu čas, takže budu na něčem makat... nejspíš na nějakém Sch, nevím... Uvidím, jak se ucítím :P :D Tak ráda bych si dala aspoň na týden pohov od školy... Dovolenou, odvolávky, prázdniny, cokoliv...

© Cof
Prostě se mi ta fotka líbí a basta! :D Hlavně ten odlesk očička Takody :))
Připadá mi taková jako zašlá, stará... taky jsem ubírala barvy :)
S Justadream

20. dubna 2010 v 19:22 | CoF*
© Cof

Shahcolate Bey Ma

19. dubna 2010 v 18:25 | CoF*
© Cof


Novinky 18. 4. 2o1o

18. dubna 2010 v 19:34 | CoF* |  Novinky
Ahoj! Moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale nějak nebyl čas ani nálada. Venku je "úžasné" aprílové počasí, což mi někdy pěkně kazí plány... Ale tento víkend si nemůžu vynachválit. Sluníčko svítilo jak blázen a přitom nebylo zas takové vedro. Je taky celkem "sranda" být u koní s alergií na ty kvetoucí a všudypřítomné kytičky... Byla jsem tam zase u kamarádky na přepadovce, jsem tam pečená, vařená takže nebyl problém si i zajezdit - měla jsem štěstí a mohla si vzít klidnějšího valáška - nevím, kolik koní by tam sneslo mě, když každou chvíli pšíkám... Následně jsem pomáhala kde se dalo :)) Nebudu se už moc rozepisovat.
Zase se pokusím přidávat, hlavně profily pro koníky - to chci vidět. Stejská se mi po malování koníků, tak bych chtěla nějakého o víkendu načnout - to se chci taky vidět :D Dál co bych napsala.... Jo, doufám, že jste si první FunDay užili :) 

© Cof
Boogies :)) A jeho očičko.

Co na FFR = Den někdy kolem Velikonoc :)

6. dubna 2010 v 22:20 | CoF* |  Noviky z ranche
Ahoj! V rychlosti píšu staré a neznámé novinky :D Sata si zvyká krásně, zapadla do kolektivu okamžitě. S jejím připouštěním to ještě na chvíli odložíme, počkáme až si opravdu zvykne, pořádně se ozkouší pod sedlem a pak možná něco bude :) Vybíráme vhodného hřebce, ale nakonec asi nikam jezdit nebudeme a připustíme jí doma s Čokisem. Ten se zatím projevuje jako velký vytrvalec, krásně nabírá svaly na našich kopečkách, a je plný energie. Byl venku s Mel a doprovod jim dělali Riot se Sandy. Vyfotila jsem jen jejich příjezd, koníci naprosto vpohodě, myslím, že by si dali ještě jeden okruh :D Moc se za ty fotky omlouvám... Hlavně za tu jednu příšerně přepálenou a s divnými barvami, ale zkuste si fotit na tak ostrém sluníčku :D Na to snad nic nepomůže... naštěstí se pak celkem umoudřilo a zašlo za tenké mráčky, které nějaké to světlo ještě pustili :)

FOTKY:
© Cof

Novinky 4. 4. 2o1o

4. dubna 2010 v 19:15 | CoF* |  Novinky
Ano jsem (bohužel) zpět. Vrátila jsem se vám ve zdraví, provětraná a příjemně unavená. Udělala jsem co si, co mělo být triko... Nevzešlo z toho nic hezkého, spíš to vypadá jak pytel. Ano fotky také mám :)) Moc jsem se nečinila, fotila a vyráběla jsem jen 1 den (všechny dny mi splívají - nebo jsem spíš nevěnovala pozornost kalendáři - , takže nevím přesně jaký). Zase se mi propašoval do tašky Čokis, tak mám fotky v jeho krásné ohlávce a z vyjížďky (je to vytrvaleckej živel, potřebuje dlouhé tůry) objetí v podobě doprovodu se mu stal Riotek. Dál mám fotky Satinky na předváděčce a pár momentek. Sluníčko svítilo až moc, takže je většina fotek přepálených, i když jsem asi 15 minut nastavovala foťák, aby aspoň něco vyfotil. Fotky stáhnu, nebojte se, jen musím pro kabel :))
PS. Mám vymyšlený závod ve vytrvalosti/endurance :)) Ale jen mě trochu štve, že bych nemohla soutěžit - samozřejmě kvůli Čokisovi (dobře, přiznávám se, že se mi ten nápad fakt líbí) :D Ještě si rozmyslím, co s tím udělám :D

© Cof
Zase otravuje, co ? :D

Novinky 1. 4. 2o1o

1. dubna 2010 v 16:15 | CoF* |  Novinky
Ahoj, ahoj! Nebojte, u mě žádný Apríl nebude (i když jsem o tom vážně přemýšlela - ale byla jsem líná :D). Jen píši, že tu do neděle nebudu. Odjíždím na chatu, trošku jí zabydlet :D Taky jsem byla povinna slíbit, že se stavím za kamarádkou ke koním. Vezmu si i Satí a pár dalších koníků na focení, věci na vyrábění (huhů budou tríča :D) a noťas, kdybych náhodou chytla nějakou síť tak bych vás přišla navštívit :D Nic nového se neděje, žádný Apríl jsem zatím nezažila (krom těch na vašich stránkách), ale musím říct, že já mám většinou Apríl každý den (všichni si ze mě dělají rádi srandu, protože já jim všechno sežeru... - krom od těch, od kterých jsem na tuhle srandu už zvykla).  Další menší problém mám s uskladněním koní. Nějak se mi množí a kupí všude možně. Tak jsem se do toho dnes obula a všechny koníky dala na poličky. Všichni jsou na jedné extra dlouhé, CL Smartyho mám nad stolečkem na poličce a westernové koníky mám na menší poličce - nebo spíš v poličce knihovny pod "sedlovnou". Tak se s vámi loučím, mějte se tu krásně :)


Jemu to ták sekne :D