STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Květen 2010

Foto || Sata a Justa

28. května 2010 v 16:35 | CoF* |  Fotogalerie
Před nedávnem byly Mel a Lea s Satankou a Justou na vyjížďce. Stala se z toho spíše tůra, bylo hezky a všechny holky si to užili. Měli i pár zastávek, proto ty ohlávky.
© Cof

Co na FFR = 24. 5. 2o1o

24. května 2010 v 20:59 | CoF* |  Noviky z ranche
Ahoj! Ta se vám hlásím a píši něco málo, co se ve stáji za tu dobu stalo. Počasí nás pěkně... štve :D Připadám si jak na Apríla; chvíli naprosto nádherně a pak velikánská bouřka s blesky (dnešní příklad). Koním to taky nedělá zrovna nejlépe, hlavně těm citlivějším typům (jako Vanilka, Justa...). Snažíme se ale pravidelně trénovat, ale většině koním dáváme pohov. V hale se to střídá, jak na běžícím páse, venkovní jízdárnu nemáme, ale teď, když pořád prší by stejně nijak nepomohla. Ale až snad začne být hezky, mohli by jsme nad jízdárnou uvažovat. 
O výkendu si naplánovali holky půl denní tůru s koněma. Chtěli jet všechny tři, ale nakonec Sandy nemohla kvůli Bell a tak jely jen Mel s Ley. Vzali si arabky; Mel Satinku a Ley Justu. A co bylo ještě lepší, holkám se počasí vyvedlo. Šla jsem s nimi chvíli nafotit pár fotek na začátku a i příjezd :)) Holky si to prý užili, a to jim věřím, vyráželi v deset a dorazili v půl pátý...
Další novinka je, že Sata čeká její první hříbátko u nás :) Hrdým tátou je Badeer AlBadeia alias Bohouš z WW stáje. Všichni jsou napnutí jak kšandy už teď, po kom bude hříbátko více. Ale co se ví jistě, že bude nádherné po obou rodičích. 
Já holky trochu zanedbávám, nemůžu se dočkat prázdnin, kdy bude času konečně dost a dost :))

© Cof
Rozkošná :)) (a zase ta dlouhá tráva :D)

Novinky 23. 5. 2o1o

23. května 2010 v 18:05 | CoF* |  Novinky
Ahooj :)) Zase tu nejsem, já vím a nemusíte mi to připomínat (:D)! Jsem teď ve skluzu kvůli škole a k tomu mi nebylo moc dobře. Od pondělí máme hodně odvolávek, takže možná něco stihnu :))) Pořád ale nečekejte zázraky, včera jsem se pěkně vymlátila na kole a od tý doby mě bolí hlava (samozřejmě, já lítám na zem jenom po hlavě) - tak jsem zvědavá, co se z toho zase vyvrbí. Jinak se mám celkem fajn, chodim cvičit (proto mě tady v úterý a čtvrtek odpoledne nečekejte) a přemýšlím... :D A těším se na FD :))) Jsem trochu smutná, že nestíhám ani malovat. Nějak mi to chybí :)))
Pokusím se napsat novinky ze stáje a i ty fotky bych mohla hodit :)))

05
Úžasný...

Novinky 13. 4. 2o1o

13. května 2010 v 20:43 | CoF* |  Novinky
Ahooj! Ozývám se vám po delší době... :D Nějak nemám potřebu sem psát, i když přidat fotky, k tomu jsem se stále nedokopala. Nemám moc volného času, musim si vylepšit známky - uzavírají se nám už v květnu, protože na začátku června pojedeme celá třída do Itálie (zázrak :D), taky doháním učení a dopisuju si sešity a k tomu si vybírám novej pokoj :D A to ještě neni všechno, musim se taky učit text na představení co bude příští úterý u nás na úřadě (zachraňte mě prosím někdo :D) a den předem máme profi testy... takže toho mám až nad hlavu :D
Pořád hledám svoje vysněné zázraky, s rozumnou cenou - a těch je sakra málo :)) Dávám si pohov od nových koní, protože momentálně jsme hodně rozhazovali (dobře, hlavně já :D), ale na začátku prázdnin bych si moc ráda nějakého nového koníka pořídila. Od Breyera se mi zalíbil TH Fall, Fun with model (ale na tomto moldu spíš slintám nad Flashem), Seattle Slew a hlavně Tinseltown - toho bych moc chtěla, ale do BF ještě nějaký ten čas je a hlavně půjde o jeho cenu. Objev v řadách PS (dobře, není to zas taková novinka, už nějakou dobu o něm sním) je Nada Bad Boy. Jeho cena se ale blíží k 200 USD a to je ten pomyslný strop. Další otázka je, do kdy by tam vydržel. Šel by samozřejmě sehnat i jinak, to určitě, ale na of. ebay stránkách PS je to přece jenom jistější (a hlavně bych si ho neobědnávala sama - ve vodách Ebay se neorientuji :D Spíš bych poprosila App a TH). Uvidíme, uvidíme...
Už se tady zase rozepisuju o sobě, to znamená, že nevim co psát :D Snad bych mohla dát ty fotky, abych vám aspoň trochu udělala radost a neotravovala svým rozepisováním. Možná že bych mohla napsat novinky ze stáje, aspoň něco trochu více zajímavého :)))

© Cof
Fotka Lee z víkendu - celkem ujde, ne? Beru jakoukoliv kritiku :D

Novinky 4. 5. 2o1o

4. května 2010 v 19:49 | CoF* |  Novinky
Tak se zase hlásím. Dneska jsem byla doma, ležela a pila čajíčky, protože mě od páteční noci (nebo už soboty ??) bolí krk. Nebudu se tady rozpitvávat, prostě sem dnes dostala horečku a tak jsem byla doma a mám i čas sen něco napsat :))) Dole najdete fotku (fuuj, ble) nové Bell. Není to žádný zázrak, ještě pravděpodobně budu dodělávat a upravovat, podle toho co mi vleze do hlavy. Myslím ale, že jsem jí tolik nezkazila :))) Dál jsem fotila Čoka do soutěže u Welly (zase :D) v hale bez jezdce - fotky nejsou moc dobré (dneska bylo pěkně hnusně...). Dál co jsem chtěla... Jo, výsledky Photo Show April 2010 - Dopadli jsme moc dobře! Nečekala jsem takové úspěchy, v takové konkurenci a jsem moc šťastná i za naše koníky :)) Výsledky:

BREEDS

Arabian
1./z 29! FFR Shahcolate Bey Ma 

Ponies
1./z 11 FFR Cefnoakpark Bouncer 

Young Stock
1./z 21 DC Holly Bar 

Paint Horse
2./z 28 Ricochet Jewel A Remeny 

Appaloosa
2./z 21 Ethereal Fire 

Warmbloods
1./z 23 Aimer Vanilla de Soleil 

Pravda, spoléhala jsem na Ruff v Thoroughbreds, ale si tak máme překrásné místa :)) Není jich mnoho, ale za to samé 1. místa a dvě 2. :)) Do Easter jsem se nehlásila - nenašla jsem vůbec zas ani náladu... Nejvíce mě samozřejmě potěšil Čoki, v jeho kategorii bylo nejvíce koní a měl hned úžasné 1. místo. Dál jsem taky moc pyšná na Rica, ten měl 2. nejobsáhlejší kat. a 2. místo je přeci taky úžasné. K Vanilce, Firovi, Cefovi a Hollydream nemám co dodat... Jsou to šikulky :))

Dál se tady budu objevovat, asi jako doposud... Ne moc často. Musím se učit, známky se nám budou uzavírat už teď na konci května. To mi připomíná, že tady s největší pravděpodobností od 3. 6. do 11. 6. nebudu - stal se nevysvětlitelný zázrak a jedem na školu v přírodě. A pak už jen těch pár týdnů do prázdnin... Muhehe :D

Zatím se s Vámi loučím :))

© Cof