STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Červen 2010

Novinky 29. 6. 2o1o

29. června 2010 v 20:10 | CoF* |  Novinky
Hoj, hoj. Hlásím se vám s čerstvými zprávičkami ode mně :))) Pár si vás už všimlo nového designu. Patlala jsem se s nim 4 dny jak debil a odnesli to moje nehty a hlava. Trvalo mi dlouho se do něj přemluvit, ale když už něco začnu, tak to dodělám do konce. Předělala jsem i menu, plánuji i rubriky trochu upravit - podle času. Ten se mi teď moc nedostává, dneska jsem tady jen jako vycuclá mrtvolka. Zítra další dloouhý den, pozítří už se to zlepšuje a pak zase frrnk pryč z Prahy a od rychlého internetu.
A máme tady výsledky Photo Show June 2010. Výsledky jsou hodně nad moje očekávání. Fotky, co jsem nahrávala jsem já nepovažovala za hezké, no někdo asi ano :))) Koníci pomohli určitě taky, arábků se umístila většina, Ruff se nespokojí s nižším místem než 1. a opravdu mě překvapil Idocus. Dodávám výsledky:

BREEDS

Arabians Tradi
1. Shahcolate Bey Ma   // Cof

Pant Horses
2. Quincy´s Leah A Renemy    // Cof

Thoroughbreds
1. Raven (Ruff)   // Cof

Warmbloods
1. Aimer Vanilla de Soleil    // Cof


COLOURS

Grey
1. Ideal Vision    // Cof

Bay
1. Seeker Soul (Idocus)   // Cof

Pinto
2. Platinum   // Cof


FUN

Your CM SM
1. DC Illustrated    // Cof


BREED OF THE MONTH - ARABIANS

Stallions
1.  Shahcolate Bey Ma    // Cof

Mares
1. Satiiah Bint Mayanes    // Cof

Solid colours
1. Balett   // Cof

Novinky 21. 6. 2o1o

21. června 2010 v 21:59 | CoF* |  Novinky
Áhoj! Tak jsem se Vám vrátila. Ve zdraví (i když z diplomem smolaře pobytu :)) a v pohodě. Opravdu jsem si krásně odpočinula a teď to už do konce školy bude snad pohoda. Včera nám nějak vypadával net, tak jsem byla nucena napsat až dnes. Zatímco já jsem se válela na pláži, doma my vznikl nový pokoj. Teda částečně, já ho teď obydluji. Dilema jsem měla s poličkami, nakonec jsem to nějak vyřešila, společně jsme poličky přivrtali a koníci je už okupují. Zatím jen v provizorním rozmístění.
Dál dodělávám všechno, co jsem za tu dobu nemohla stihnout. Přihlásila jsem pár koní do Photo Show. Snažila jsem se o co nejmíň, do každé kat. jednoho a několik jsem vynechala - myslím, že hodně lidí se ve fotografování dost zlepšuje a tak brzo určitě nebudu žádná konkurence, ale stejně jsem nechala dost prostoru. Snad jen s arábky jsem se trochu neudržela :)))) Přihlásila jsem všechny. 
O prázkách bych se snad měla rozhoupat k nějakému tomu malování. A odpočinek foťáku už se taky rychle blíží se konci :)))
Chtěla jsem se ještě zeptat. Mám nápad na soutěž. Byl by to vytrvalecký závod, nějaké podklady už mám připravené a chci aby to bylo co nejrealističtější. Přihlásit se bude moct každý, jakýkoliv Breyer/Stoun všech velikostí, plemen, pohlaví. Jen tak pro radost. Chtěla jsem se zeptat, jestli má vůbec cenu tohle uspořádat? Jestli by se někdo přihlásil? Není to závazné, jen orientační.
Další můj nápad byl putovní. Soutěž by byla několikrát za rok (jedno kolikrát - dvakrát, čtyřikrát nebo desetkrát - to je jedno) a vždy by jí uspořádal nějaký jiný ranch/stáj. Myslím, že je to nápad celkem dobrý, až na to, že se nehodí na takovou soutěž. Spíš jako výstava by to bylo lepší... Nebudu psát takové ty žvásty o tom, že kdo se opováží okopírovat tenhle nápad, tak ho roztrhám na kousky a ty sežeru. Naopak vás chci poprosit aby jste o tom přemýšleli a udělali by jste mi velkou radost, kdyby někdo takovou putovní soutěž uspořádal :)))
© Cof

Měla jsem v plánu sem dát úplně jinou fotku poliček, ale nakonec dávám tuhle. Ať z toho aspoň něco máte :)))) A toho prcka vedle Sati si nevšímejte... To jsou jen přeludy.

Novinky 9. 6. 2o1o

9. června 2010 v 14:33 | CoF* |  Novinky
Zdravím :)) Zase omluva. Nebyla jsem tady, protože já opravdu !nechci! špatný známky a !chci! se dostat na dobrej gympl. Uzavírali nám známky dříve (ta Itálie) a tak jsem se drtila jak nikdy. Pár rozhodujících testů se nám odsunulo až na krátkou dobu po příjezdu před poradou. Jinak se mám neskutečně skvěle, víkend jsem si užila snad nejvíc a nemůžu se dočkat prázdnin - festivalová sezóna začíná a já nezahálím :))) Jak asi nevíte, dneska v 17.00 odjíždím směr Italy :D Celkem se těším, se třídou to bude sranda, žádné učení, cachtání se ve vodě, hraní, opakované ježdění na obří horské dráze a opakované zvracení :D :D Sranda :D Co se týká BH, neplánuji žádného do prázdnin určitě, o prázdninách se uvidí a po nich by snad nějaký přifrčel. Momentálně jsem s financemi úplně na dně (plavky za 1400 nejsou zrovna zadara...) a ani škubat rodiče neplánuju. Dovolené se prodraží, problémy s autem, běhací pás (cheche :D) a kupa nového oblečení pro mě (do Itálie néé?! :D). Focení mi nijak moc nechybí, spíš to tvoření... Tak ráda bych namalovala nějakého koníka, ale není čas... Prázdniny mám už skoro plné od začátku do konce, jen pár vzácných dnů. Jinak opravdu nic nového. Zatím se s vámi loučím, jdu balit a vy se tu mějte krásně :) - jak to znám, tam bude pršet a vy si tu budete užívat třicítky :))))