STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Červenec 2010

Co na FFR = 27. 7. 2o1o

27. července 2010 v 21:26 | CoF* |  Noviky z ranche
Ahoj! Protože poslední dobou se moc závratných věcí ve stáji neudálo, píši po 2 měsících až teď.
To počasí nás neuspokojí asi nikdy. Někdy je moc sněhu, málo sluníčka, fouká vítr, příšerné pařáky a teď je zase zataženo a prší. Všichni jsme z toho zoufalí. Ale když už pominul ten pravý letní pařák, mohli jsme zase začít jezdit ven i jindy než ráno a večer. Nové deště nám ale trochu zatopili venkovní areál. Všude se objevili obrovské louže, ale spoléháme na to Aprílové počásko a všechno se zase vysuší. Ruff opravdu ocenila změnu, na dráhu se zase nedostane, ale trysk po známých loukách jí to vynahrazuje. 
Satinka nám krásně roste. Vše probíhá podle plánů, Sata je už zkušená mamča a tak jí nic nepřekvapí. Narodit by se to mělo tak za 2 týdny (hih).
Začínají k nám pomalu proudit lidi, ale hlavně děti, na ježdění. Není tu narváno, spíš chodí jen známí a lidé z okolí. A tak přemýšlíme nad úpravou stránek pro ně. Pár holčin začíná chodit pravidelně, takže možná i nějaký jezdecký klub by mohl vzniknout. No, uvidíme :))
Sandy s Bell pracuje na obsedání. Rozhodla se s ní pracovat pomalu a hravě, takže jí přitom učí i jiné povely ze země. Párkrát jsem k nim nakoukla a jde jim to skvěle. Dnes byla na programu už delší jízda s jezdcem na hřbetě a k tomu si Sandy nevystačí sama. Hay se jí dnes nabídla a já, protože jsem zrovna neměla nic na práci jsem se k nim přidala s foťákem a možnou pomocí. Jak jsem již zmiňovala jde jim to výborně.

FOTKY:

Novinky 25. 7. 2o1o

25. července 2010 v 20:22 | CoF*
Zdravím! Předevčírem v pozdních hodinách jsem se vrátila zpět z Chorvatska. Noční cesta tam probíhala naprosto s pohodě, zato cesta zpět byla příšerná. Jakmile se už dostaneme do Čech, vjedeme přímo do středu té příšerné bouřky, co tu v noci řádila a já myslela, že vypustím duši.
Ubytování jsme nakonec našli v naší zátoce kam jezdíváme, dokonce i s klimatizací, což byl rekord (nikdo z naší rodiny není příznivcem přecpaných hotelů a pláží, jezdíme do apartmánů v nejhorším případě kempů). Počasí nám vyšlo skvěle, moře bylo čisté a plné rybiček. Režim spánek/jídlo se mi dost překroutil, takže si zvykám na obědvání ve 12 místo snídání. 
Nakonec (jak někteří vědí) jsem sebou vzala 2 SM. Spotíka a Casinku - byla to takový impulzivní výběr, vůbec jsem nepřemýšlela jak budou vynikat. Můžete hádat, kdy jsem je fotila... Protože čas jsem využívala k jiným činnostem než focení, přišlo na něj až 2 hodiny před odjezdem. Když jsem ty dva fotila, říkala jsem si že mám asi koně se sebevražednými sklony, jinak by po těch skalách nelezli. S fotkami nejsem vůbec spokojená, pěkně se mi to vymstilo. Ale pár jich sem dám, ať máte aspoň nějakou představu o těch našich sebevrazích (focení bylo ale i pro mě velmi bolestivé - kroutit se pod foťák na tak ostrých skalách není zrovna nejlepší, proklínala jsem při tom ty trubce na člunu co nám zabrali plážičku).

© Cof

Novinky 14. 7. 2o1o

14. července 2010 v 22:32 | CoF*
Týjo, tady je ale pusto... Ale to tak skoro všude.
Nemám náladu ani proč jsem něco napsat. Ale dneska jsem se trochu snažila.

Udělala jsem nový rozcestník u Našich koní. Vyšlo to až na třetí pokus... Byla jsem z toho celkem na nervy, ale nakonec to vyšlo, ale jestli se to nějak pokazí, tak ať si mě to nepřeje.
Zítra, pokud bude čas, předělám pár profilů koní, dám jiné fotky, aktualizuji atd. 

Zítra odjíždím... Zní to příšerně melancholicky, ale teď mám zrovna takovou náladu... Blbou. 
Články žádné nebudou, nejedeme tam zas tak na dlouho a ani bych neměla co přidávat. Kupy jednoho koně ze 100 úhlů - to nejsem já.
Žádného koníka sebou neberu. Za prvé nebude místo, moc se o ně bojím a ani nebude čas. Maximálně jen nějakého Stablemates, ale nečekejte miliony fotek. A stejně tam budou oblásky :))) 

Ano! Povedlo se mi poslat přihlášky koní na FD! Jsem machr :D Moc moc se tam těším. Hlavně na vás. S výhrami moc nepočítám (3x Ruff to bude něco :D). Už jsou více méně připravení, zbývá pár drobností, které vyřeším až přijedu.

Tak tímto se s Vámi loučím. Do příští neděle (nebo soboty?) mě tady nečekejte. 

A přeji Vám, aby jste si prázdniny užívali, dokud můžete :))

© Cof
Ta nálada :))) A taky, aby jste viděli, jakýho máme pako psa. 

Novinky 7. 7. 2o1o

7. července 2010 v 18:16 | CoF* |  Novinky
Ahoj :))) Pravděpodobně asi tušíte, že i já si naplno užívám prázdniny a po nějakém internetu pomalu asi nevzdychnu. Před chvílí jsem přišla ze zoo. Protrajdaná je snad celá, přijela k nám návštěva i s malou holčičkou, tak jsme museli jít na zvířátka :) Měla jsem s sebou nový digi kompakt, ze začátku jsem si ho pochvalovala, ale je to krutá realita, že nikdy to nebude zrcadlovka. Snad při každé fotce jsem na něj nadávala, stabilizátor je na dvě věci, ale musim ho pořádně prozkoumat, třeba tam něco najdu a bude to fotit pořádně.
Teď jsem na noťasi, internet je nechutně pomalej, ICQ nejde a ani nevím, jestli tenhle článek vůbec dopíšu (nebo kdy). Včera jsem si přemalovala Sch border kolii, mám tu pak ještě pár schleichů (SM došli).
Dál 16. července jedem směr moře. Na deset dní, jedem na blint, takže nemám ponětí o připojení nebo něčem takovém. Takže mě tu zase nečekejte.

Hezký zbytek dne!

Novinky 1. 6. 2o1o - ve kterých skoro nic zajímavého není :D

1. července 2010 v 21:08 | CoF* |  Novinky
Ahoj! Opravdu, nic se neděje, jen jsem plná dojmů a musim se vypsat :D Je to opravdu nesnesitelně dlouhej článek, tak ho dám pod čáru :D Více dole ↓↓↓