STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Srpen 2010

Novinky 3o. 9. 2o1o - To to letí

31. srpna 2010 v 12:06 | CoF* |  Novinky
Hola!
Ani jsem se pořádně nerozkoukala a prázdniny včudu. Ale to jsem já skoro celou dobu taky. A podle toho to vypadá v komentářích... Blog mi navštíví poslední dobou průměrně 50 lidí a schopni okomentovat článek jen jeden, dva... Ale slíbila jsem si, že tyhle kecy nebudu psát a tak už mlčim.

Předevčírem jsem se vrátila ze snad nejlepšího zakončení prázdnin, co jsem mohla čekat. Teta má na Šumavě velké stavení, pomalu celou zoologickou a k tomu dva prcky na krku - které s radostí na těch pár dní přenechala jako horkou bramboru mě. Jsou to neunavitelný šídla, zato milují koně, starší začíná chodit do zdejšího JK a já jsem si to tam pamatovala z minulého léta (k tomu jsem si předem objednala pár jízd). Takže úžasné dny. Na vyjížďce to bylo samé "Houba, houba, houba!" - samozřejmě né ta na mytí. Bohužel, na jízdárně jsme skákali, já se chtěla předvést, "jak se skáče v Praze :D" a skončila jsem samozřejmě na zemi. Nepadám často, ale když už tak to stojí za to - většinou se vždycky dostanu do nemocnice. Ale teď, můj historicky první pád, kdy mi částečně nic nebylo. Vyražený dech a pár pěkně se rýsujících modřin. No prostě super dovolená :))

Těch pár, co sem chodí si všimlo SIRE/DAM Listu. Pracovala jsem na něm tu dobu, co jsem se tu neobjevila, ale stejně je tam ještě pár drobností na upravení. Dnešek jsem věnovala rozesílání "breeding request" :) Ale na nic se radši netěšte. K tomu musím vyfotit koně, kterým jsem nenašla dobrou fotku do S/D listu.

© Cof

SIRE/DAM List

25. srpna 2010 v 21:08 | CoF* |  SD List
I já jsem se rozhodla pro Vás zhotovit SIRE/DAM List. Budu velice ráda, když využijete naše hřebce a klisny jako rodiče již narozeného hříběte nebo hřebce jako plemeníky (tz. katalog plemenných hřebců mažu). 
Naši koně nemůžou být použiti jako rodiče bez mého písemného svolení. Nepoužívejte fotky ani informace a rodokmeny bez povolení. Chcete-li požádat o zapsání potomka k našemu koni, zašlete následující informace o hříběti na e-mail ann.smj@seznam.cz 

Others

25. srpna 2010 v 21:08 | CoF* |  SD List
HŘEBCI

Iberians and Draft

25. srpna 2010 v 21:07 | CoF* |  SD List
HŘEBCI

Arabians

25. srpna 2010 v 21:07 | CoF* |  SD List
HŘEBCI

Thoroughbred

25. srpna 2010 v 21:07 | CoF* |  SD List
HŘEBCI

Warmbloods

25. srpna 2010 v 21:07 | CoF*
HŘEBCI

FD Kacanovy 2010

18. srpna 2010 v 13:04 | CoF* |  Novinky

Po 150-ém rozhodnutí, udělat/neudělat scénku jsem se na ní přesně v 0.00 vykašlala a šla do hajan. Vystresovaná, jsem vysypala písek na koberec (opravdu neúmyslně) a chtělo se mi brečet. Ale to je u mě naprosto normální, když to takhle půjde dál, asi  budu mít šediny předčasně. Usínání mi nikdy nejde, stejně ako mi nejde vstávání. Nakonec jsme ale v cca 9.00 vyrazili směr Kacanovy. Aby jste věděli, navigaci nevlastníme (jednou jsme si jí půjčili a protáhla nás celým městem, každou ulicí i slepou) a na cestu jsme koukali jen jednou a přesto (!!!) jsme nebloudili a zahli příímo k hotelu Králíček.
Vevnitř mě čekal šok (ale pozitivní) v podobě Lin, takže vlastně už všechno bylo dokonalé. Jen co jsem vybalila koně (mám nového otroka :D), jsem si šla pro svého zamluveného tažáčka a pak s nim pořád otravovala (omlouvám se :D). Čekalo se ještě na pár lidí, aspoň byl čas na naohlávkování, přivázání lístečků a vyzvednutí sedla a chráničů u Elen. Opravdu krásné, moc se mi líbí!
Následovala výstava. První OF Tradi lehcí, kde jsem měla Ruff, Vanilku, Satu a Fireho. OF Classic lehcí - Platinum. OF SM lehcí, kde jsem měla Irishka (Lemona) a Shadíka. Následovali OF Tradi/Classic tažáci, kde jsem nikoho neměla, ale málem jsem soutěžila :D. OF SM tažní, tam jsem měla Dew. OF Tradi poníci, tam byl můj Cef - s těžkou konkurencí, ale snažil se. OF Classic/SM pony bez mé účasti. Následovaly scénky a tam moje proklínaná. Koukala jsem fakt jako puk, protože jen co jsem jí dodělala se vším všudy, zavelelo se sklízet scénky... Pak přišli na řadu Custom a poslední Stouni.
Na řadě byl oběd (kterého se asi všichni nemohli dočkat) - velmi dobrý. Pak zbylo kupa času na malování. Vybrala jsem si Sadlebredku (či jak se píše) - vznikla z ní velmi světlá palominka - Pinacolada. Nejsem s ní vůbec spokojená, přemaluju si jí znovu, v klidu doma.
A nakonec vyhlášení. Nepočítala jsem s moc místy, i když některé byli jisté (ve Stounech být poslední znamená být druhá, což je stejně úspěch :D). OF Tradi/Classic lehcí - bez umístění. Šok! OF SM lehcí - 2. místo Shade (dostali jsme za něj Classic Morganku). OF Tradi/Classic těžní koně - neobsazeno, bez umístění. OF SM těžcí - 1. místo American's Dew (získali jsme BIS plňase - podruhé vyhraného :D)! OF Tradi/Classic/SM ponyové - bez umístění. Scénka - ve velmi těžké konkurenci 3. místo! Custom Tradi - neobsazeno. Peter Stouni - 1. místečko s Čokisem, 2. místo s Leah! Krása :))
Pak už balení, loučení, chaos u obchůdků (s BH a u SS :D)... A zjistila jsem, že jsem si nakonec ani nezatočila! :)) Pak odjezd... A vyhla jsem se focenííí! Juchůůů :D

Chtěla bych poděkovat celé rodině Sládkových, za uspořádání tak skvělé akce! Věřím, že to dalo hodně zabrat, ale stálo to určitě za to :)
Všem, kteří se zúčastnili, zvláště našemu stolu, bez vás všech a té skvělé atmosféry by to nebylo ono.
Děkuji za tak krásný den, podobné by mohly být i každý měsíc :))

Nakonec, co jsme si všechno odvezli:

5 stužek (scénka, Lea, Čoki, Shade, Dew)
SM malovaná Saddlebredla (Pinacolada) - kterou stejně ještě přemaluji
Western sedlo a chránice od Elen (Saddlery Shop)
Onyx
Nutello - TH Fall 2010
Show Grooming Set (to "malování na prdel" :D)
Classic Morganka - výhra Shade (pravděpodobně :D)
BIS Thoroubred - výhra Dew
New Let's Go English Riding Set - vyměnila jsem ho za své výhry (kobylu pravděpodobně přemaluji - má škrábnutí od krabice a barva také není ono)
Brenda - taktéž výměnou za výhry 

American's Breeds

17. srpna 2010 v 15:17 | CoF* |  SD List
HŘEBCI

Novinky 11. 8. 2o1o

11. srpna 2010 v 21:06 | CoF* |  Novinky
Ahoj! Tak jak se máme... Ujde to. O výkendu jsme byli na chatě, celé dny pršelo a tak i tam u nás se přelil rybník. Nebyla to žádná velká voda, je to přece jenom rybník kde voda stojí, ale stejně to vyplavilo nejbližší domy a kostel. Nijak zvlášť, takže jsme si s toho dělali jen srandu. Sranda přešla po zhlédnutí zpráv. Je to příšerný. Před nedávnem jsem koukala na Hřensko, pokud znáte ty nádherné soutěsky... Všechno zničené, máme tam blízko známé, naštěstí jim nic není. Bohužel, počasí se nedá ovlivnit, i když věřím, nebýt těch polí odkud to všechno stéká místo aby se déšť normálně vsáknul, nebylo by to tak hrozné. Ale pryč s touhle depresí.
FD se neúprosně blíží a nervy narůstají. Nemám skoro nic, jako vždycky budu dělat vše na poslední chvíli. Teď se mi zázračně podařilo připojit na chatě k internetu, budu tady dodělávat scénku. Musela jsem dneska už balit koně, domů totiž pojedeme jen se vyspat (asi bych se tady na chatě scvokla, kdyby jsme odtud jeli na FD). Teda byla jsem vynervovaná, teď tady venku na chatě je to lepší, ale připadám si jak blázen :D Ale moc se tam těším, na všechny, na naší upíří rodinku a jsem zvědavá, jak si povedou moji svěřenci (i když si nemyslím, že něco vyhrajem...).
Asi víte, že jsme byli přihlášení v soutěži u Sii. Vůůbec nikam jsem to nepsala a o to mě víc těší, že jsme obsadili krásný 4. místo. Těsně pod vrcholem, ale i tak :)) Moc jsem na Cefa pyšná, schválně jsem ho přihlásila s jednou obyčejnou fotkou. Diplom mi nejde vložit, až budu doma tak to udělám.
Tak, to bude asi všechno, co jsem chtěla napsat :)))
Mějte se krásně, pravděpodobně se už nepřipojím.