STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Září 2010

Foto || Pinacolada

10. září 2010 v 17:53 | CoF* |  Fotogalerie
Nová klisnička z FD, ale nově přemalovaná doma. Popravdě mohla být i lepší, ale prostě je jaká je. U focení jsem si trochu hrála :))
Fotky nejsou podepsané, ale to neznamená, že jsou na kopírování!
© Cof

Novinky 9. 9. 2010 - Arábci vedooou!!!

9. září 2010 v 19:40 | CoF*
Ano, škola si už na mě dělá svoje a ze mě se stává čím dál tím větší blázen :D A krásné datum, žejo?!
K nadpisu. Totiž o výkendu jsem byla na Císařském ostrově na mezinárodním a národním šampionátu arabských plnokrevníku Prague Intercup. Zamilovala jsem se nad do všech těch nádhernejch arábků, totálně :)) takže teď už na tuty fruty vím, že arábci jsou prostě nej. Atmosféra byla nejdokonalejší a to udělá velký dojem snad na každého. A brala jsem tam i foťák. Popravdě císařskou halu na focení přímo nesnáším, proto ze všech fotek zbylo jen pár opravdu povedených. A k vůli těm pár jsem se rozhodla oživit svoje rajče. Prostě pako :D Protože tam dám tyhle fotky a pak zase nic. Jak jinak.
BH nezanedbávám! Dokončila jsem SM Saddlebredku z FD a mám rozpracovanou provazovku pro Irvínka ;) Chci si zase zafotit, takže možná bude nějaká velká kupa fotek - tak za 2 týdny :D
Pak mám další ukázky toho, že jsem se opravdu zbláznila, ale to už tady nechci rozmazávat - přece jen můžete žít v představě, že jsem normální a civilizovaná.