STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Prosinec 2010

Hon na soba

23. prosince 2010 v 23:10 | Cof* |  Soutěže
Když už budou ty svátky, rozhodla jsem se, že uspořádám nějakou vánoční oddechovější akci, aby to tady neumíralo :) Jak název vypovídá, budeme hledat soba Rudolfa v této mapce:


(klikni pro zvětšení)Přihlásit se můžete Vy nebo váš jezdec s 1 koněm (Breyer nebo Stone!). Do komentářů mi napíšete jméno koně (a jezdce) a souřadnice, kde by se podle Vás mohl sob Rudolf ukrývat. Byla bych ráda, kdybyste mi dali do komentářů také odkaz na fotku koně - nejlépe ve sněhu.
Máte 2 pokusy, tz. 2 místa, kde budete hledat.

Bude to náročná cesta, terén je složitý a připočtěme k tomu i momentální podmínky (sníh, led), takže svoje koně nepřesilujte náročnými cestami. Nebudu vám uznávat, když dáte souřadnice hledání každou na opačnou stranu mapky. Maximální rozpětí políček mezi vybranými souřadnicemi je 5 políček (počítám jen políčka mezi nimi, ale nemusí se přesně dotýkat - jen rohy).
Červená tečka na mapce označuje místo startu - toto políčko mi nepište.

Sob Rudolf je velmi nevyzpytatelný. Někdy má radši hluboké lesy, jindy širé louky nebo společnost lidí a naopak. Momentálně už má své místo vybrané a čeká na Vás :))

Teple oblečte sebe i své koníky. Nedoporučuji přihlašovat koně moc mladé nebo staré, kteří nejsou zvyklí na mrazy a běhání v nich. Také podkovy jsou přítěží - tvoří se pak ledové nábaly a kůň nemůže chodit - a určitě by se Vám nechtělo každou chvíli sesedávat a sundavat led z kopyt.
Berte si sebou mobily. Nikdy nevíte, co se může stát a naše záchranka v sestavě Ley, Mel a Sandy na Gaminovi, Riotovi a Windtalkerovi Vám bude stále k dispozici - pravděpodobně i se soudkem Rumu kolem krku :)) Všichni naši koníci jsou zvyklí na momentální počasí, od léta jsme je připravovali na pastevní odchov a rozmary počasí k tomu spojené.

Ten, kdo trefí políčko, kde se Rudolf schovává, vyhrává (dostane 10 bodů). Může se stát, že budou 2 lidé, kdo trefí to políčko. V tom případě budu počítat, jak daleko hledali Rudolfa ve svém 2. pokusu. Čím dál, tím hůř a odečítají se body. Další místa budou na stejném principu. Čím blíž budete mít políčka hledání k políčku Rudolfa, tím víc bodů a lepší umístění - a zase druhý (horší - dál od Rudolfa) pokus se odečítá.

Můžete se hlásit od teď do 26. 12. do 21:00. - KONEC

Dotazy pište klidně do komentářů, i když jsou na přihlášky.

© Cof

CABHB Photo Show November

4. prosince 2010 v 14:36 | CoF* |  Novinky
Máme tady výsledky Photo Show November. Umístili jsme se až moc dobře, moc koní jsem nepřihlašovala (nebylo moc času), ale i tak se umístila většina. Překvapil mě Čokisek, popravdě jsem ho ani přihlašovat nechtěla, když jsem viděla konkurenci v arabech :) Jsem s umístěním nad míru spokojená. Buď vyhráli nebo se vůbec neumístili, ale mě to přece neodradí přihlašovat Leu pořád dokola se stejnou fotkou, však ona jednou vyhraje! :))) A také mě moc těší moje stálice - Spotík, Vanilka, Čoki, Holy, Casinka, Dew. A i umístění nováčci - Nutello a Pinacolada. Díky moc.
Také gratuluji všem účastníkům!

BREEDS

Tradi Arabians
1. Shahcolate Bey Ma

 Tradi Warmloods
1. Aimer Vanilla de Soleil

 SM Iberians
1. Airoso Bronze

 Tradi Heavy Horses
1. Nutello

 SM Heavy Horses
1. American´s Dew

 Tradi Ponies
2. Cefnoapark Bouncer

 Youngstock
1. DC Holy Bar

 Other Breeds
1. La Casanesque

COLOURS
 Chestnut
1. S Justadream

 Palomino
1. Pinacolada

COLOURS OF THE MONTH - Pinto, Appaloosa
 Appaloosa Leopard
1. DC Illustrated Teyrnon

© Cof