STRÁNKY JSOU NEAKTIVNÍ

Leden 2011

Co se chystá

30. ledna 2011 v 21:33 | CoF* |  Novinky
01
Chystají se změny :)) Jak ve stájích, tak tady na webu. Potřebuje to změnu, tohle mě začíná nudit. A třeba mě pak zase začne bavit sem psát.

Dlouho jsem přemýšlela, co se stránkami udělat. Stojím si zatím, že tady není střední cesta (která by byla hezká a přehledná, aby se v ní nikdo neztrácel) mezi napodobňováním chodu stáje a sbíráním modelů. Buď budu mít jakousi zmenšenou stáj, kde budu psát vymyšlené věci "ze života" stáje nebo stránky s přehledem mých modelů a téměř žádné novinky. Ta druhá možnost nezabere tolik času, kterého teď nemám na rozdávání. Ta první možnost se mi ale momentálně líbí víc. Celý den sem ve stresu, nic nestíhám a tak by se mi hodilo si nachvíli odpočinout a takhle si hrát :)) Ale nevím, za jak dlouho by mě to zase omrzelo...  No co, zkusit se má všechno :)

Stránky bych více rozdělila. Udělala lepší dess, hezčí odkazy, rozcestníky a všechno hezky rozškatulkovala. Tu mojí imaginární stáj dala hezky nahoru, aby to bylo to první, čeho si všimnete. Všechno ostatní bych dala vedle do menu. Například S/D Listy patří spíš ke sbírání, pravděpodobně bych je tedy s ostatním dala někam stranou. Prostě celková rekonstrukce!
Promazání článků, přidání fotek tam kde chybí, nové rubriky (jako např. zaměstnanci, nabízíme, areál... To je z části to, co mě čeká.


Proto sem v zájmu svého zdraví nechoďte. Bude se tu kopat!


PS. Diplomy za Hon na soba budou co nevidět. Nemůžu se teď dostat na pc, tudíš jsem na noťasi a tady na to nemám potřebné "věcičky" :))

CBG 2011 - Drezura

12. ledna 2011 v 14:19 | CoF*
Pořádáme druhé kolo CBG Drezury a tady najdete vše potřebné k úspěšnému zúčastnění se v této soutěži.


Hned na začátek chci napsat, že tu nechci tu vidět žádné urážení, pomlouvání a nadávání. Jestli se budete chtít vyjádřit, tak slušnou formou a s rozumem jinak vás můžu ze soutěže i vyloučit.

Doufám, že všichni vědí co to drezura je a že to tu nemusím vypisovat. Přejdu hned k pravidlům.


  • Přihlásit můžete jakékoliv vhodné plemeno koně. Nejvhodnějšími jsou samozřejmě teplokrevníci, koně španělského typu, barokní ale i šikovní poníci nebo plnokrevníci.
  • Kůň by měl mít jezdce a odpovídající výstroj. Nikomu nebráním startovat ve westernovém, s jezdcem nebo bez, ale v tom případě se mu dosažení prvního místa hodně ztěžuje.
  • Přihlašujte koně starší 4 let. Jezdec by měl mít nejméně 12 let.


Budu po vás chtít 2 fotky
- jednu fotku z tréningu. Jezdec ani kůň nemusejí být tolik nastrojení, budu akceptovat i to, že jezdec nebude mít helmu. Může to být fotka z louky, pole, jízdárny - prostě odněkud, kde by jste se svým koněm trénovali.
- druhá fotka už bude ze soutěže. Jezdec a kůň by měli být hezky upravení a sladění. Fotka by měla být z jízdárny nebo aspoň ze nějakého ohrazeného výběhu.

Na fotkách budu hodnotit hlavně realitu fotky, ale také originalitu a nápad. Zkuste proto zapojit svojí fantazii a použít kreativitu a vyfotit fotku, která doopravdy zaujme.
Hodnotit budu já. Nějaké zkušenosti s fotografií mám, na patnáctiletou fotím prý obstojně, takže snad nebude nikdo mít problém.
Budu se také hodně zaměřovat na detaily. Fotky, na kterých uvidím nějakou tu předešlou práci s kompozicí budu hodnotit lépe než fotky, na kterých může být třeba krásné moře (takovou fotku bych očekávala jako "tréningovou" - ale zase, ta realita...), kůň ale jinak nic.
Nebráním vám fotky upravovat, ale zase všeho s mírou - neplácejte mi tam nějaké brushe, texty a podobně. Fotky si nepodepisujte!
Na kvalitu fotky se tak zaměřovat nebudu. Každý nemá možnost fotit foťákem za x tisíc, takže budu v tomhle ohleduplná. Snažte se aspoň dobře ostřit. Ale opravdu rozmazané fotky (pohybem foťáku nebo předmětu co je focený) vám neuznám - to už není chyba foťáku, ale vaší ruky :)


PŘIHLÁŠKA

Jméno koně:
Jméno jezdce:
Nickname majitele:
Disciplína: Drezura
Fotky:

Přihlášku poslat na e-mail ann.smj@seznam.cz

Čas máte od 15. do 19. května 2011

Všechny dotazy dolů :)

Šťastný nový rok

1. ledna 2011 v 2:08 | CoF* |  Novinky
Abyste nebyli ukřivdění, že sem nic nenapsala, tak aspoň popřeji.
Přeji všem šťastné přežití posilvestrovských oslav a v roce 2011 hlavně zdraví, štěstí, pohody a splněných přání. Plně doufám, že bude 2011 ještě lepší než 2010.

Novému roku zdar-nazdar! :D
A je všechno zkažený..